Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najskuteczniejsze systemy na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda kobieta. Że nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i całymi ustami, jakimi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To łatwo odpowiedniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz tak znane każdym zabiegi pozwalające zachować czysty i dobry styl. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź same naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Zarówno w sukcesie ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej poleca się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w sposobach na powiększanie ust robionych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej stanowi wówczas, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten osiągnie w czysty sposób wymodelować usta oraz dużo je wypełnić, przez co poprawie ulega nie chociaż ich stan czy wielkość, lecz i koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak tkwiący w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom kształtu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat stosowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli naprawdę się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To dodatkowa propozycja na zwiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty ciekawe są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. A jeżeli zależy Obecni na krótkim efekcie, kwas hialuronowy rodzi się być atrakcyjniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki albo same kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg uważa się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co więcej, zabiegi te znajdują jeszcze wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments